Головний науковий співробітник Інституту Генадій Андрощук взяв участь у навчанні за польсько-українською програмою міжнародного стажування «Школа польського права» (Szkoła Prawa Polskiego).

Програма була створена на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у  співпраці і за підтримки Факультету права і адміністрації Варшавського університету (Польща). Ініціатором і фундатором Школи є Центр дослідження польської правової доктрини (Centrum Promocji Polskich Nauk Prawnych) Факультету права та адміністрації Варшавського університету.

Першими слухачами Школи стали понад 50 учасників - представники юридичного факультету КНУ, науковці, фхівці сфери та практикуючі юристи, представники судової системи. 

Програма Школи польського права включала інтенсивний курс з вивчення польської мови для юристів і складання іспиту, вивчення основ польського права, зокрема права інтелектуальної власності, відповідність  законодавству Європейського Союзу від найкращих викладачів Варшавського університету. 

Після закінчення Школи польського права слухачі отримали Сертифікат про міжнародне стажування у Варшавському університеті, що є підтвердженням підвищення кваліфікації, необхідної для отримання звання доцента/професора (сертифікат міжнародного стажування). Для кращих випускників передбачені також наукові стажування в навчальних/наукових/юридичних-консалтингових організаціях Польщі та України.

Підсумком навчання стала організація науково-експертного семінару «Європейської конвенція з прав людини як основа правової системи Польщі та України». Учасники програми, викладачі КНУ імені Тараса Шевченка, юристи-практики й експерти в галузі права обговорили національні аспекти застосування базових прав і свобод людини. Співорганізаторами українсько-польського заходу виступили Центр польського права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, представництво Центру досліджень польської правової доктрини факультету права та адміністрації Варшавського університету на юридичному факультеті, Посольство Республіки Польща в Україні та Міністерство закордонних справ Республіки Польща. 

Учасники семінару дискутували щодо різноманітних аспектів впливу положень Європейської конвенції з прав людини на формування правових систем Польщі та України, визначали перспективи й напрями подальшої розбудови цих галузей в обох країнах.

Головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук отримує сертифікат про закінчення Школи польського права (зліва Томаш Гіаро – професор, декан факультету права й адміністрування Варшавського університету, справа - директор Школи польського права, кандидат юридичних наук, доцент Олеся Радишевська. 

На фото: випукники Школи польського права д.ю.н, професор В.В. Костицький і канд. екон. наук, доцент Г.О. Андрощук з Надзвичайним і Повноважним Послом Польщі в Україні Яном Пєкло 

Понад 50 слухачів Школи польського права - представники юридичного факультету й співробітники інших науково-академічних осередків України, отримали сертифікати про міжнародне стажування у Варшавському університеті. Після короткого відпочинку Центр польського права розпочинає роботу другого семестру 2018/2019 навчального року.

Current news

  • 10
    Apr '24

    Конкурс робіт аспірантів і молодих вчених 2024

    Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України оголошує конкурс з нагоди Всеукраїнського фестивалю науки на кращу наукову роботу аспірантів та молодих вчених.

44634

Researches project

Scientific, research and public project established by SRI IP.

44631

Centres & Labs

Research Centers and Laboratories for the Study of Intellectual Property.

 

44633l

Scientific journals

Journal "Theory and Practice of Intellectual Property" and "Medical Law".

44635

Lagislation

International and Ukrainian legislative base

 

Сontact us

Get advice on intellectual property issues.

Сontact

Kazymyra Malevycha str., 11, building 4, 13 floor, Kyiv, 03680, Ukraine

Phone: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com