16 липня стартує "Літня школа інтелектуальної власності", що відбудеться на базі КНУ імені Тараса Шевченка спільно із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), 

Державною інноваційною фінансово-кредитню установою (SFII) при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності на основі підписання партнерської угоди. 

На два тижні місце її проведення стане майданчиком для цікавих професійних дискусій, зустрічей із авторитетними спікерами, корисних лайфхаків від визнаних фахівців галузі та просто незабутьої атмосфери. 

Це унікальна можливість отримати глибокі знання в сфері інтелектуальної власності, здобути професійний досвід та поглянути на право інтелектуальної власності як на інструмент економічного, соціального, культурного та технологічного розвитку суспільства.

Більше дізнатися про захід можна за посиланням. 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

ЗМІ про нас

Актуальна та цікава інформація зі сфери інтелектуальної власності, активність інституту на різних медіамайданчиках, публікації та виступи у ЗМІ. Якщо ви хочете бути у курсі останніх подій галузі та дізнатися більше про поточну діяльність інституту - завітайте на наш блог.

Читати блог

 

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua