27 вересня 2018 року запрошуємо Вас взяти участь у роботі  VI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів з проблем інтелектуальної власності, що відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Конференція «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри» відбудеться за адресою: вул. Володимирська, 60 (попередній збір учасників - біля Кафедри інтелектуальної власності (ауд. 263).

Бажаючі взяти участь у роботі конференції повинні до 10 вересня 2018 р. (включно) виконати  такі умови:

  • заповнити заявку учасника конференції за посиланням.
  • надіслати тези доповіді (див. додаток) обсягом до 6 сторінок, відповідно до вимог: українською, російською чи англійською мовою (шрифт – Times New Roman, 12 кеглем, міжрядковий інтервал - 1,5; поля: верхнє та нижнє - 2 см, ліве - 2,5 см, праве - 1,5 см). Назва файлу має бути підписана українською мовою відповідно до прізвища учасника конференції (напр.: Орлов_доповідь).
  • джерела оформлюється в кінці тексту (без повторів) під назвою «Список використаних джерел:». У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [11, с. 118].
  • тези доповіді надсилати на електронну адресу оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Завантажити інформаційний лист конференції.

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

Центри та лабораторії

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

 

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

ЗМІ про нас

Актуальна та цікава інформація зі сфери інтелектуальної власності, активність інституту на різних медіамайданчиках, публікації та виступи у ЗМІ. Якщо ви хочете бути у курсі останніх подій галузі та дізнатися більше про поточну діяльність інституту - завітайте на наш блог.

Читати блог

 

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua