1 листопада вже вдруге пройшла конференція "Захист прав та судова експертиза у сфері ІВ". Організаторами заходи виступив Комітет з інтелектуальної власності Асоціації правників України та Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності. 

Під час панельних дискусій спеціалісти галузі змогли обговорити нагальні проблеми судової експертизи та питання захисту прав у сфері інтелектуальної власності в процесі реформування законодавства та державної системи правової охорони інтелектуальної власності та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

В ході першої сесії Конференції було обговорено питання судової реформи та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Директор Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Олена Орлюк розглянула законопроекти у сфері інтелектуальної власності.

Під час другої сесії «Судова експертиза у процесі змін процесуального законодавства та створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності», модератором якої виступив Сергій Петренко були розглянуті питання щодо судової експертизи у сфері інтелектуальної власності. Доповідь Александра Дорошенка була присвячена правилам етичної поведінки та репутації судових експертів у сфері ІВ, а також оцінці кваліфікації судових експертів та фахівців у сфері ІВ.

Третя сесія була проведена у новому форматі у вигляді інтерактивної гри «IP-суд». Катерина Сопова взяла участь як судовий експерт на стороні позивача.

Детально з матеріалами Конференції можна ознайомитись за посиланням.

Відео-конференції на сторінці Конференції у ФБ.

Фото: Ukrainian Bar Association

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

ЗМІ про нас

Актуальна та цікава інформація зі сфери інтелектуальної власності, активність інституту на різних медіамайданчиках, публікації та виступи у ЗМІ. Якщо ви хочете бути у курсі останніх подій галузі та дізнатися більше про поточну діяльність інституту - завітайте на наш блог.

Читати блог

 

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua