15
лист. '17

Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України та КНУ ім. Тараса Шевченка провели міжнародну конференцію "Вступ в силу Угоди про асоціацію з ЄС - готовність України і перші підсумки". На заході виступили представники провідних юридичних компаній України та державні діячі. Спікери від Грузії та Молдови роповіли про важливість розвитку сфери інтелектуальної власності, проблеми та способи їх вирішення. 

Читати

 

19
жовт. '17

На зустрічі директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України Олени Орлюк з членами ВККС, інспекторами та працівниками секретаріату Комісії обговорювали досвід створення і функціонування патентних судів в країнах Європи. Олена Орлюк звернула увагу на сучасний стан судочинства в Україні та проблеми, які потрібно вирішити під час створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Під час зустрічі звертались до досвіду спеціалізованих судів країн ЄС.

Читати  

 

19
жовт. '17

Олена Орлюк, доктор юридичних наук, професор, академік НАПРНУ, поділилася своїми думками щодо юридичної освіти в України з Юридичним Вісником. Говорили про ключові аспекти реформування юридичної освіти та розуміння фаху правника.

Читати 

 

 

06
жовт. '17

На початку жовтня відбулася конференції «Теорія і практика судової експертизи у сфері інтелектуальної власності в епоху реформ». Експерти обговорювали утворення Вищого суду з питань інтелектуальної власності з місцезнаходженням у м. Києві. Особливу увагу приділили питанню монополії держави щодо судової експертизи. 

Читати 

 

 

16
груд. '16

Олена Орлюк презентувала проект Закону України «Про національну систему охорони інтелектуальної власності в Україні» під час круглого столу в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Вона підкреслила, що цей проект визначає як повинна здійснюватися політика в ІР-сфері. Представники МЕРТ закликали фахівців в сфері IP залишати свої зауваження до законопроекту, який доступний на сайті міністерства.

Читати 

 

 

04
лип. '16

«Сфера інтелектуальної власності нарешті стала пріоритетом для органів державної влади» - резюмує в інтерв'ю для "Юридичної газети" Олена Орлюк, директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України Олена Орлюк. Про про основні напрямки практичної діяльності Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності, тенденції розвитку права інтелектуальної власності в Україні та ще багато цікового читайте у матеріалі.

Читати 

 

 

01
лют. '16

29 січня 2016 року відбувся круглий стіл на тему «Актуальні проблеми судового захисту прав інтелектуальної власності в Україні», який відкрила Олена Павлівна Орлюк, директор НДІ ІВ НАПрН України. Вона зазначила про необхідність співпраці між різними гілками влади. Також Олена Павлівна наголосила на важливості реформування сфери інтелектуальної власності та наукової діяльності взагалі.

Читати 

 

 

29
січ. '16

Відбувся круглий стіл на тему «Актуальні проблеми судового захисту прав інтелектуальної власності в Україні». Обговорювались питання важливості розвитку науки інтелектуальної власності та співпраці між різними гілками влади.

Читати 

 

 

09
вер. '14

На ХХІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання інтелектуальної власності» приділили увагу темі піратського програмного забезпечення в державних органах. Пані Олена Орлюк торкнулася питання приведення національного законодавства до європейських стандартів та проблеми наповнення сфери гідними фахівцями.

Читати

 

28
лип. '14

27 липня випускники Літньої школи, яка проходила у Києві за програмою Всесвітньої організації інтелектуальної власності, отримали сертифікати про успішне закінчення навчання. Новий формат проведення навчання передбачав відсутність обмежень у віці та стажі роботи для учасників. Випускники поповнили свої знаннями з інтелектуальної власності, обмінялися досвідом з колегами та поспілкувалися з фахівцями сфери інтелектуальної власності.

Читати 

 

 

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua