Другий та третій дні роботи секції Заходів правової охорони інтелектуальної власності підготували учасникам та гостям ІІІ Міжнародного форуму "Innovation market" багато професійних заходів.

 

Так, панельна дискусія “Пріоритетні напрями інституційної розбудови державної системи правової охорони інтелектуальної власності”, що проходила 22 листопада, об’єднала широку аудиторія учасників інноваційної діяльності, законотворців, юристів-практиків, наукових установ та державних інституцій. Основною темою для дискусії стала національна стратегія розвитку та політика у сфері ІВ України. Учасники підтвердили, що всі кроки вдосконалення системи інтелектуальної власності повинні бути спрямовані на підтримку авторів та винахідників, зокрема, надання їм можливості реалізовувати свої проекти та, тим самим, підвищувати  інноваційний потенціал української економіки. 

Олена Орлюк, директор НДІ Інтелектуальної власності, повідомила про розробку Інститутом проекту Політики у сфері ІВ для університетів та наукових установ. Документ має на меті посприяти створенню центрів інновацій на базі ЗВО та окреслить шляхи ефективного впровадження та комерціалізації технологічних розробок.

Також в раках заходу відбулась презентація «Центру підтримки технологій та інновацій», що є структурним підрозділом Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності». За словами організаторів, центр має стати комунікатором між усіма ланками інноваційного процесу. При цьому особливу увагу приділятимуть створенню системи таких центрів, які можуть відкриватися на базі ЗВО.

23 листопада, в останній день форуму головним майданчиком для обговорення системи інтелектуальної власності в Україні стала Конференція “Інтелектуальна власність: Quo Vadis?” Учасниками секторальних панельних дискусій стали Валентина Троцька, завідувач сектору суміжних прав відділу авторського права і суміжних прав НДІ інтелектуальної власності та Оксана Кашинцева, завідувач Центру гармонізації прав людини та прав інтелектуальної власності НДІ інтелектуальної власності.

Очікувано, однією з найактуальніших тем обговорення стало питання створення та функціонування Вищого спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності. Олена Орлюк, директор НДІ ІВ поділилась із колегами напрацюваннями Інституту в цьому напряму та досвідом британських колег, привезеним із нещодавнього візиту в Британію в рамках спільного проекту зі сприяння функціонування Вищого спеціалізованого суду з питань інтелектуальної власності Ukraine CCLS IP Court Project.

                ЛАБОРАТОРІЯ 
по вивченню проблем авторського права
та інновацій на цифрових ринках

Метою діяльності лабораторії є виявлення проблем авторського права та інновацій в умовах розвитку цифрової економіки. Лабораторія проводить наукові дослідження, бере участь у науково-практичних заходах, здійснює підготовку законопроектів, спрямованих на вдосконалення правового регулювання авторського права.  

 

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференцій

 

 

    

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com