Зовнішніми експертами Лабораторії є профільні фахівці, в тому числі, таки що мають багаторічний досвід роботи в Міжнародній науково-технічній європейській програмі «EUREKA», Міжнародній міжурядовій організації “Український науково-технологічний центр”.  

Лабораторія налагоджує партнерські відносини з іншими національними та провідними міжнародними вищими навчальними закладами університетами та науковими інституціями, організаціями та компаніями через забезпечення процесу просування на вітчизняний та міжнародний ринки їх науково-технічних розробок в Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network - EEN). 

Основними напрямами діяльності Лаборатоії є:

 • Консультації з питань, пов’язаних з комерціалізацією та трансфером технологій і знань в Україні та за її межами;
 • Допомога у формуванні технологічних пропозицій і запитів (ТП / ТЗ) клієнтів;
 • Аудит та оцінка прав інтелектуальної власності;
 • Надання рекомендацій з проведення технологічного аудиту; 
 • Надання рекомендацій аналізу конкурентів;
 • Надання рекомендацій аналізу ринку;
 • Допомога в бізнес-моделюванні; 
 • Підготовка коротких і бізнес-презентацій технологій; 
 • Супровід виразів інтересу – підтримка в листуванні з потенційним партнером, допомога в проведенні переговорів та укладенні угод; 
 • Інформування та допомога в участі в конкурсах і програмах, що надають фінансову підтримку для просування інноваційних проектів;
 • Супутні юридичні та інформаційні послуги.

На базі Лабораторії можуть формуватися робочі групи фахівців для консалтингового супроводу комерціалізації та трансферу технологій, орієнтованих на попит ринку в інноваціях, у формі тимчасових творчих колективів (ТТК) зі співробітників НДІІВ та інших профільних інституцій, професійних експертів для вирішення конкретних завдань на умовах госпрозрахунку.

Лабораторія діє в партнерстві з ВГО “Українська рада винахідників і новаторів”, яка є учасником Міжнародної Федерації асоціацій винахідників IFIA (Geneva/Switzerland), Всесвітньої асоціації жінок-винахідників і підприємців WWIEA (Korea), Корейської асоціації винахідників KIPA (Korea).

 

ЗУБАРЄВ Олександр Миколайович 
Завідувач лабораторії, академік Української технологічної академії, голова правління ВГО «Українська рада винахідників і новаторів»,
наставник по комерціалізації технологій 

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

   тел. +380 (97) 354-23-70 

  

Наші партнери

   

 

 

INNOVATION MARKET 

В рамках щорічного Міжнародного інноваційного форуму фахівці НДІ ІВ разом із УкрІНТЕІ провели науково-практичний семінар "Практичні аспекти захисту та управління ІВ".

IT PEOPLE SUMY 

Завідувач Лабораторії О. Зубарєв на Міжнародному форумі "IT people Sumy", організованому Міжнародною торгівельною палатою України.  

УКРАЇНА ШУКАЄ СТАРТАПИ 

Завідувач Лабораторії О. Зубарєв та О.Тверезенко як консультанти стартапа взяли участь в навчальному тренінгу та поетапному конкурсі “Україна шукає стартапи”.

BUSINESS CUP EXTREME 2017 

Співробітники НДІ ІВ стали експертами фіналу  міжнародного конкурсу стартапів Business Cup Extreme 2017 

 

Останні новини

 • 02
  груд. '19

  Інтелектуальна власність об'єднала наукові спільноти Києва та Дніпра

  28-29 листопада 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми та перспективи розвитку в інформаційному суспільстві» в інтернет-форматі «Київ-Дніпро».

 • 29
  лист. '19

  10 грудня. Всеукраїнська конференція з проблем інтелектуальної власності

  Продовжується подання заявок на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Порушення у сфері інтелектуальної власності як підстава адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності», що пройде 10 грудня 2019 року в Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності НАПрН України. 

 • 13
  лист. '19

  Авторське право у топ-індустріях

  9 листопада у Вищій школі адвокатури НААУ пройшов семінар «Авторське право і ТОП-індустрії», що мав на меті підвищення кваліфікації адвокатів та юристів, які практикують у сфері інтелектуальної власності. 

Анонс подій

Інтернет-конференція з проблем інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua