23 листопада НДІ ІВ проводить круглий стіл "Комерційна таємниця: стан та перспективи правової охорони". Формат онлайн. Деталі реєстрації на захід - в інформаційному листі. 

Міжнародна науково-практична конференція "Правове регулювання цифрової економіки та штучного інтелекту: національний та міжнародний виміри"  відбудеться 16 листопада 2023 року. Запрошуємо подавати заявки на участь. Деталі в інформаційному листі конференції. 

30 вересня -1 жовтня пройшла VII Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі", співорганізатором виступив Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності.

В Закарпатті (с. Яноші Берегівського району) 30 вересня 2023 року відбулася робоча зустріч представників Інституту освітнього та професійного розвитку м. Будапешт (Угорщина) та НДІ інтелектуальної власності НАПрН України для обговорення результатів спільної роботи згідно Договору про співробітництво, який був підписаний сторонами в 2021році.

27 вересня 2023 року відбулося спільне засідання відділу промислової власності і комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності та центру правового забезпечення розвитку науки і технологій Інституту.

Current news

44634

Researches project

Scientific, research and public project established by SRI IP.

44631

Centres & Labs

Research Centers and Laboratories for the Study of Intellectual Property.

 

44633l

Scientific journals

Journal "Theory and Practice of Intellectual Property" and "Medical Law".

44635

Lagislation

International and Ukrainian legislative base

 

Сontact us

Get advice on intellectual property issues.

Сontact

Kazymyra Malevycha str., 11, building 4, 13 floor, Kyiv, 03680, Ukraine

Phone: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com