8 серпня відбувся круглий стіл «Розвиток правової науки у сфері інтелектуальної власності: історія та сучасний стан», присвячений тридцятиріччю з дня заснування Національної академії правових наук України.

 

Директор Інституту Олександр Дорошенко представив короткий підсумок напрацювань НДІ інтелектуальної власності з 2019 року, окреслив основні напрями діяльності Інституту, озвучив актуальні проблеми у сфері інтелектуальної власності, над вирішенням яких працюють фахівці Інституту.

Керівники відділів — Олена Тверезенко, Анна Штефан, Андрій Шабалін коротко розповіли про актуальні дослідження, розробка яких проводиться у відділах, зазначили актуальні питання, якими займаються співробітники відділів.

Заступник директора з наукової роботи Наталія Мироненко, як гарант освітньо-наукової програми з підготовки докторів філософії у галузі «Право», розповіла про можливості, які відкриваються перед здобувачами третього рівня вищої освіти в Інституті.

До участі в обговоренні розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні та місця в цьому процесі Інституту, долучилися Юрій Капіца, д.ю.н., директор Центру досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН України; Ірина Бернадська, к.ф.-м.н., старший науковий співробітник відділу економічних досліджень № 016 Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України; Алла Ромашко, к.т.н., доц., доцент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Богдан Падучак, к.ю.н., перший заступник директора ДО УкрНОІВІ; Микола Потоцький, д.ю.н., радник директора ДО УкрНОІВІ, а також Олександр Бутнік-Сіверський, д.е.н., професор, головний науковий співробітник Інституту та інші.

 

Current news

44634

Researches project

Scientific, research and public project established by SRI IP.

44631

Centres & Labs

Research Centers and Laboratories for the Study of Intellectual Property.

 

44633l

Scientific journals

Journal "Theory and Practice of Intellectual Property" and "Medical Law".

44635

Lagislation

International and Ukrainian legislative base

 

Сontact us

Get advice on intellectual property issues.

Сontact

Kazymyra Malevycha str., 11, building 4, 13 floor, Kyiv, 03680, Ukraine

Phone: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com