Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії здійснюється в аспірантурі Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України на провадження освітньої діяльності на рівні вищої освіти, за освітньою програмою «Право», що передбачає присвоєння професійної кваліфікації з професій, для яких запроваджено додаткове регулювання, спеціальності 081 «Право» (наказ МОН від 21.06.2023 р. № 245-л) та сертифікату про акредитацію освітньої програми «Право» за третім (освітньо-науковим) рівнем (сертифікат № 2356 строком дії до 01.07.2027 р.).

Пріоритет у підготовці аспірантів в Інституті надається напряму «Право інтелектуальної власності».

До аспірантури Інституту приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають (перебувають) на території України на законних підставах, які здобули ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний ступінь спеціаліста) — 7 рівень НРК за спеціальністю 081 Право та/або 293 Міжнародне право.

Нормативний термін підготовки докторів філософії в аспірантурі Інституту незалежно від форми навчання становить чотири роки.

Підготовка осіб в аспірантурі здійснюється за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб (на умовах контракту).

Форма навчання — денна та заочна.

Вартість навчання за рік*, на умовах контракту, складає:

- для денної форми навчання – 35 700 грн.

- для заочної форми навчання – 28 100 грн.

Оплата здійснюється на вибір аспіранта щомісячно або один раз на півроку, або один раз на рік.

* Вартість навчання буде переглянуто у червні 2024 року.

 

ВАЖЛИВО

Абітурієнт, який планує вступати до аспірантури у 2024 році повинен:
• Надати результати Єдиного вступного іспиту (ЄВІ), складеного у 2023, де оцінка за тест з іноземної мови має становити не менше ніж 130 балів, а за тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) – не менше ніж 100 балів або 2024 році, де оцінка за тест з іноземної мови має становити не менше ніж 150 балів, а за тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) – не менше ніж 150 балів
• Дані про результати ЄВІ будуть внесені до картки фізичної особи в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Наголошуємо, що календарний план, програми та ЄВІ — єдині вступні форми як для вступників магістратури, так і аспірантури.

Ознайомитися з деталями можна за покликаннями:
КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ ЄВІ/ЄФВВ
Єдиний вступний іспит для вступу до аспірантури
Єдиний вступний іспит

 

 

Контактна особа: Кравець Людмила Вікторівна,  тел./факс (044) 200-08-76, тел. (063) 585 96 27, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференцій

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com