Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності відтепер працюватиме у партнерстві із Північно-східним науковим центром НАН України і МОН України. Відповідна угода про співробітництво була підписана напередодні між директором НДІ ІВ Оленою Орлюк та директором Північно-східного наукового центру Володимиром Воліковим.

На фото: Директор НДІ ІВ Олена Орлюк та директор Північно-східного наукового центру Володимир Воліков

Сферою діяльності Центру є здійснення розробки та реалізації державних і регіональних науково-технічних й соціально-економічних програм та проектів на Півночі та Сході України (Харківська, Полтавська та Сумська області). Колаборація із Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності сприятиме об’єднанню наукового та практичного потенціалів сторін для наукового супроводу заходів з реалізації державної політики у сферах наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності, науково-технічної експертизи, трансферу технологій, науково-технічної інформації, законодавчої ініціативи у цих напрямах. Адже стимулювання інноваційної діяльності підприємств, підтримка науково-технічного потенціалу та створення необхідного правового середовища їхньої діяльності вже давно входять до пріоритетних напрямків управління інноваційною сферою держави. 

В рамках подальшої співпраці планується приділити істотну увагу питанням підвищення кваліфікації кадрів у сфері інтелектуальної власності та трансферу технологій, проведенню тренінгів для університетів та наукових закладів з питань реалізації політики у сфері інтелектуальної власності Східного та Північного регіонів України. Інститут у співпраці з Північно-східним науковим центром надаватиме фахову експертну допомогу з питань аудиту, бухгалтерського обліку, оподаткування, оцінки, комерціалізації результатів інтелектуальної діяльності науковим центрам та інститутам Національної академії наук України.  

 

 

 

 

Останні новини

Наші пріоритети

testimonial author Олена ОРЛЮК, директор

"Ми намагаємося об'єднати під лавами нашого колективу справді найкращих фахівців, адже з ними маєш надзвичайно більше натхнення та мотивації до улюбленої справи"

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua