На засіданні Вченої ради НДІ інтелектуальної власності НАПрН України відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу на кращу наукову роботу.

Завданнями Конкурсу, що проводиться щороку в Науково-дослідному інcтитуті інтелектуальної власності є стимулювання творчого та наукового самовдосконалення працівників Інституту, сприяння подальшому натхненню в написанні наукових праць. Також конкурс покликаний відзначити талановиту молодь Інституту. Учасники мали змогу представити на розгляд конкурсної комісії роботи за наступними напрямками:

 

  • Краща наукова стаття;
  • Краща монографія, брошура;
  • Кращий підручник, навчальний посібник;
  •  Кращий молодий автор.

 Для участі у номінації «Краща монографія, брошура» свої роботи висунули: Штефан А.С. «Вчення про механізм доказування у цивільному судочинстві» (монографія) та Зеров К.О. «Особливості захисту авторських прав на твори, розміщені в мережі інтернет» (монографія).

 Переможець: Штефан Анна Сергіївна, завідувач відділу авторського права і суміжних права.

  

У номінації «Краща наукова стаття» взяли участь: Улітіна О.В. «Директива 2001/84/ЄС (Про право слідування): іноземний досвід»; Дорошенко О.Ф., Мінченко Н.В. «Експертиза об’єктів інтелектуальної власності в умовах новацій процесуального законодавства» та Сопова К.А. «Поняття та види плагіату: між правомірним запозиченням та недозволеним використанням».

Переможці: Дорошенко Олександр Федорович, заступник директора з експертної роботи, та Мінченко Наталія Володимирівна, науковий співробітник Центру експертних досліджень.

Номінація «Кращий підручник, навчальний посібник» — не відбулася.

У номінації «Кращий молодий автор», згідно з Положення про проведення Конкурсу, Комісією було отримано подання від голови Ради молодих вчених Чомахашвілі О.Ш. Рада рекомендувала відзначити аспірантку Омельченко Ольгу Петрівну.

Вітаємо переможців!

Останні новини

Анонс подій

Новинки видань у нашій бібліотеці

       

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua