3-4 жовтня 2019 року на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету організована Дискурс-платформа "IP-Law", що передбачає проведення численних заходів: конференції та тренінгів з проблем інтелектуальної власності.

Організатори заходу: Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності Національної академії правових наук України та Тернопільський за підтримки Міністерства освіти і науки України.

В рамках події проходить VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Судова експертиза об’єктів інтелектуальної власності: сучасний стан та проблеми», на якій з доповідями щодо перспектив розвитку національного законодавства у сфері інтелектуальної власності виступила Олена Орлюк, директор НДІ Інтелектуальної власності.

Олександр Дорошенко, заступник директора НДІ ІВ розповів про роль судової експертизи у захисті об'єктів інтелектуальної власності, а Сергій Петренко, голова центру експертних досліджень НДІ Інтелектуальної власності зупинився на особливостях охорони та захисту комп'ютерних програм.

Також в останній день роботи Дискурс-платформи пройде тренінг Катерини Сопової, заступника керівника центру експертних досліджень  щодо запобігання академічному плагіату у наукових роботах.

 

 

Останні новини

Анонс подій

НОВИНКИ ВИДАНЬ У НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua