2 жовтня співробітники Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності взяли участь в V Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському союзі".

Метою конференції стало обговорення проблем інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі з метою гармонізації законодавства про право інтелектуальної власності.

Тематичними напрямами роботи конференції стали:

Теоретико-правові аспекти регулювання права інтелектуальної власності України: проблеми та шляхи їхнього вирішення;

Правовий механізм реалізації права інтелектуальної власності в Україні: реалії та перспективи.

У дискусії брали участь представники зі Сполучених штатів Америки, що доєдналися за допомогою конференц-зв'язку. Олександр СТОЙКОВИЧ, ІТ-фахівеь з Каліфорнії поділився з учасниками заходу даними щодо регулювання збору та використання інформації за законодавством США. 

У дискусії щодо реформи законодавства права інтелектуальної власності від НДІ Інтелектуальної власності виступив Олександр ДОРОШЕНКО, к. ю.н., директор інституту та Григорій ДОРОЖКО, к.т.н., заступник директора НДІ ІВ, що звернули увагу на питання системної творчої співпраці наукових і освітніх установ, як важливої стратегії розвитку інтелектуальної власності в Україні.

Питанням стану законодавства України про захист прав на об'єкти промислової власності після реформи 2020 року та його порівння з підходами ЄС з позиції правозастосовчої практики приділив свій виступ Петро БОРОВИК, патентний повірений України, керуючий партнер компанії "Боровик і партнери", радник дирекції НДІ ІВ.

Загалом, за результатами цікавої та змістовної дискусії фахівців галузі планується опублікування матеріалів у міжнародному збірнику "Topical issue of intellectual property in Ukraine and the European Union".

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференції

 

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua