8 серпня відбувся круглий стіл «Розвиток правової науки у сфері інтелектуальної власності: історія та сучасний стан», присвячений тридцятиріччю з дня заснування Національної академії правових наук України.

 

Директор Інституту Олександр Дорошенко представив короткий підсумок напрацювань НДІ інтелектуальної власності з 2019 року, окреслив основні напрями діяльності Інституту, озвучив актуальні проблеми у сфері інтелектуальної власності, над вирішенням яких працюють фахівці Інституту.

Керівники відділів — Олена Тверезенко, Анна Штефан, Андрій Шабалін коротко розповіли про актуальні дослідження, розробка яких проводиться у відділах, зазначили актуальні питання, якими займаються співробітники відділів.

Заступник директора з наукової роботи Наталія Мироненко, як гарант освітньо-наукової програми з підготовки докторів філософії у галузі «Право», розповіла про можливості, які відкриваються перед здобувачами третього рівня вищої освіти в Інституті.

До участі в обговоренні розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні та місця в цьому процесі Інституту, долучилися Юрій Капіца, д.ю.н., директор Центру досліджень інтелектуальної власності та трансферу технологій НАН України; Ірина Бернадська, к.ф.-м.н., старший науковий співробітник відділу економічних досліджень № 016 Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України; Алла Ромашко, к.т.н., доц., доцент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»; Богдан Падучак, к.ю.н., перший заступник директора ДО УкрНОІВІ; Микола Потоцький, д.ю.н., радник директора ДО УкрНОІВІ, а також Олександр Бутнік-Сіверський, д.е.н., професор, головний науковий співробітник Інституту та інші.

 

Останні новини

 • 19
  лют. '24

  Відбулася публічна презентація здобувачем наукових результатів дисертації

  15 лютого 2024 року відбулося спільне засідання відділу дослідження прав інтелектуальної власності та прав людини у сфері охорони здоров'я та центру правового забезпечення розвитку науки і технологій Інституту. На засіданні було представлено публічну презентацію Олександром Зосименком  наукових результатів дисертаційного дослідження на тему: «Договори керованого доступу як правовий механізм забезпечення доступу до лікування».

 • 12
  лют. '24

  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад

  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України 

 • 07
  лют. '24

  Запрошуємо взяти участь у VI Міжнародній конференції "міст Київ-Дніпро"

  21-22 березня відбудеться VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "міст Київ-Дніпро" Управління проєктами. Перспективи розвитку проєктного та нейроменеджменту, інформаційних технологій управління, технологій створення та використання об’єктів права інтелектуальної власності, трансфер технологій.

Анонс подій

21-22 березня відбудеться VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "міст Київ-Дніпро"

 

    

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com