27 вересня 2023 року відбулося спільне засідання відділу промислової власності і комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності та центру правового забезпечення розвитку науки і технологій Інституту.

На засіданні була представлена публічна презентація дисертації здобувачки  Оксани Старовіт на тему: «Охорона прав інтелектуальної власності на «зелені» технології».

Засідання проведено під головуванням завідувачки відділу промислової власності і комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, кандидата юридичних наук Олени Тверезенко та в. о. завідувачки центру правового забезпечення розвитку науки і технологій, доктора юридичних наук Ірини Яковець. 

Здобувачка ознайомила присутніх з основними результатами дисертаційного дослідження. Із доповіддю виступила науковий керівник - доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України Олена Орлюк. Власними міркуваннями щодо роботи поділилися експерти, кандидатури яких запропоновані в якості рецензентів: завідувачка відділу дослідження прав інтелектуальної власності та прав, людини у сфері охорони здоров’я, кандидат юридичних наук, доцент Оксана Кашинцева завідувач відділу питань захисту прав інтелектуальної власності, кандидат юридичних наук, старший дослідник Андрій Шабалін. У обговоренні дисертації, наукових статей здобувачки також взяли участь інші наукові працівники Інституту. 

За результатами засідання прийнято рішення, що дисертація Оксани Старовіт на тему: «Охорона прав інтелектуальної власності на «зелені» технології» відповідає вимогам до дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії, спеціальність 081 «Право». Рекомендовано дисертацію до розгляду та захисту у разовій спеціалізованій вченій раді Інституту.

Бажаємо успіхів здобувачці!

 

Останні новини

 • 19
  лют. '24

  Відбулася публічна презентація здобувачем наукових результатів дисертації

  15 лютого 2024 року відбулося спільне засідання відділу дослідження прав інтелектуальної власності та прав людини у сфері охорони здоров'я та центру правового забезпечення розвитку науки і технологій Інституту. На засіданні було представлено публічну презентацію Олександром Зосименком  наукових результатів дисертаційного дослідження на тему: «Договори керованого доступу як правовий механізм забезпечення доступу до лікування».

 • 12
  лют. '24

  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад

  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України 

 • 07
  лют. '24

  Запрошуємо взяти участь у VI Міжнародній конференції "міст Київ-Дніпро"

  21-22 березня відбудеться VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "міст Київ-Дніпро" Управління проєктами. Перспективи розвитку проєктного та нейроменеджменту, інформаційних технологій управління, технологій створення та використання об’єктів права інтелектуальної власності, трансфер технологій.

Анонс подій

21-22 березня відбудеться VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "міст Київ-Дніпро"

 

    

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com