В Закарпатті (с. Яноші Берегівського району) 30 вересня 2023 року відбулася робоча зустріч представників Інституту освітнього та професійного розвитку м. Будапешт (Угорщина) та НДІ інтелектуальної власності НАПрН України для обговорення результатів спільної роботи згідно Договору про співробітництво, який був підписаний сторонами в 2021році.

Від угорської сторони були присутні директор Інституту Степан Литвин та директор стратегічних проектів професор Ласло Козар. Від НДІІВ НАПрН України – директор Інституту Олександр Дорошенко та заступник директора з організаційної роботи Григорій Дорожко.

Директор Інституту освітнього та професійного розвитку С. Литвин подякував представникам НДІ інтелектуальної власності за надані наукові матеріали та друковані  видання, в яких відображено результати наукової діяльності НДІІВ. Результати наукових досліджень українських  науковців активно використовуються в освітній та науковій роботі фахівцями Інституту освітнього та професійного розвитку.

Сторони домовились продовжити проведення спільної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі» та обговорили перспективи розширення її тематики та складу учасників. Збірники наукових праць за матеріалами конференції було запропоновано продовжити видавати в м. Будапешті. Узгоджено тематику спільних семінарів з актуальних проблем інтелектуальної власності України та Європейського Союзу для молоді університетів Закарпатської та Львівської областей та м. Будапешт. Директор С. Литвин передав директору НДІ ІВ НАПрН України офіційну довідку про впровадження наукових результатів НДІ ІВ НАПрН України. 

Спільним оргкомітетом 30 вересня - 1 жовтня 2023року була проведена Vll Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі» на якій зроблено 23 доповіді. У заході взяли участь фахівці зі Сполучених Штатів Америки,  Республіки Словенія, Угорщини та України.

Останні новини

 • 19
  лют. '24

  Відбулася публічна презентація здобувачем наукових результатів дисертації

  15 лютого 2024 року відбулося спільне засідання відділу дослідження прав інтелектуальної власності та прав людини у сфері охорони здоров'я та центру правового забезпечення розвитку науки і технологій Інституту. На засіданні було представлено публічну презентацію Олександром Зосименком  наукових результатів дисертаційного дослідження на тему: «Договори керованого доступу як правовий механізм забезпечення доступу до лікування».

 • 12
  лют. '24

  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад

  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад наукових працівників в окремих наукових підрозділах Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України 

 • 07
  лют. '24

  Запрошуємо взяти участь у VI Міжнародній конференції "міст Київ-Дніпро"

  21-22 березня відбудеться VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "міст Київ-Дніпро" Управління проєктами. Перспективи розвитку проєктного та нейроменеджменту, інформаційних технологій управління, технологій створення та використання об’єктів права інтелектуальної власності, трансфер технологій.

Анонс подій

21-22 березня відбудеться VI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "міст Київ-Дніпро"

 

    

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com