15 лютого 2024 року відбулося спільне засідання відділу дослідження прав інтелектуальної власності та прав людини у сфері охорони здоров'я та центру правового забезпечення розвитку науки і технологій Інституту. На засіданні було представлено публічну презентацію Олександром Зосименком  наукових результатів дисертаційного дослідження на тему: «Договори керованого доступу як правовий механізм забезпечення доступу до лікування».

Засідання проведено під головуванням кандидатки юридичних наук, доцентки, провідного наукового співробітника відділу дослідження прав інтелектуальної власності та прав людини у сфері охорони здоров'я Олени Чомахашвілі. 

 

Здобувач ознайомив присутніх з основними результатами дисертаційного дослідження. Із доповіддю виступила науковий керівник – кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка відділу дослідження прав інтелектуальної власності та прав людини у сфері охорони здоров'я Оксана Кашинцева. 



Власними міркуваннями щодо роботи поділилася докторка юридичних наук, професорка Ірина Сенюта. Про  актуальність, теоретичне та практичне значення результатів дослідження зазначила експерт, кандидатуру якої запропоновано як рецензента: кандидатка юридичних наук Олена Пономарьова. У обговоренні дисертаційної роботи здобувача взяли участь докторка юридичних наук Ірина Яковець, кандидатуру якої запропоновано як голову разової спеціалізованої вченої ради щодо захисту дисертації здобувача, а також інші наукові працівники Інституту. 

За результатами засідання прийнято рішення, що дисертація Олександра Зосименка на тему: «Договори керованого доступу як правовий механізм забезпечення доступу до лікування» відповідає вимогам до дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії, спеціальність 081 «Право».  Дисертацію рекомендовано до розгляду та захисту у разовій спеціалізованій вченій раді Інституту.

Бажаємо успіхів здобувачу!

 

Останні новини

  • 28
    січ. '26

    Анонс конференції

    VIII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Міст Київ – Дніпро»: запрошуємо до участі!

  • 26
    лист. '25

    Круглий стіл «Інтелектуальна власність та інноваційна діяльність»

    26 листопада 2025 р. відбувся Круглий стіл «Інтелектуальна власність та інноваційна діяльність», який став знаковою подією у контексті посилення інноваційної культури та академічної доброчесності в освітній сфері.

  • 25
    лист. '25

    Вибори директора Інституту

    25 листопада 2025 р. відбулися вибори директора Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України.

     

Анонс подій

Конференція

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com