4-5 жовтня 2025 року на Закарпатті відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі".

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України представляли директор Олександр Дорошенко, заступник директора Григорій Дорожко та Сергій Готов.

Мета конференції - системне обговорення актуальних проблем інтелектуальної власності з метою гармонізації законодавства України з законодавством Європейського Союзу. Конференція об'єднала науковців, практиків та представників державних органів для обміну досвідом та напрацювання спільних підходів до вирішення ключових питань у сфері ІВ.

Директор Олександр Дорошенко дав інтерв'ю місцевому телеканалу, в якому розповів про діяльність Інституту, актуальні питання інтелектуальної власності в Україні та плідну співпрацю з Ужгородським національним університетом.

У своїй доповіді "Адаптація законодавства України з інтелектуальної власності до законодавства ЄС" Олександр Дорошенко проаналізував поточний стан імплементації європейських норм та окреслив перспективи подальшої гармонізації українського законодавства.

До конференції долучилися учасники зі Словенії та Угорщини, що дозволило обмінятися досвідом євроінтеграційних процесів у сфері інтелектуальної власності.

Конференція стала важливою платформою для професійного діалогу та зміцнення міжнародних зв'язків у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференції

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com