Економіко-правовий відділ здійснює наукові економіко-правові дослідження в сфері інноваційної діяльності та права інтелектуальної власності.

Наукова діяльність відділу спрямована на дослідження проблем: переходу економіки України на інноваційну модель розвитку, розгляду  економіко–правових теоретичних та практичних аспектів, концептуальним засадам правового забезпечення інноваційної інфраструктури в Україні, правового забезпечення сфери інтелектуальної власності в Україні в контексті європейської інтеграції.

Пріоритетними напрямами досліджень відділу є:

 • формування правових засад для створення в Україні національної інноваційної системи та забезпечення державної підтримки комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності;
 • вдосконалення правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності з метою приведення її у відповідність з міжнародними актами
 • розробка  шляхів адаптації законодавства України у сфері інноваційної діяльності до норм міжнародного права;
 • вирішення проблем інтенсифікації сфери інтелектуальної власності України під впливом нових викликів розвитку неоекономіки;
 • вивчення значення інтелектуальної власності у забезпеченні національної безпеки у сфері економіки, зокрема, ринкових відносин.

 

 

БОРКО Юлія Леонідівна 
Завідувач відділу, кандидат економічних наук

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

   тел. +380 (44) 200-08-76 

 

 

СЕКТОР ВИКОРИСТАННЯ ТА ПЕРЕДАЧІ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 

 

 

 

Робота сектору зосереджена на вирішенні актуальних проблем, що пов’язані із створенням та використанням творів, охороною прав авторів. 

   

ТВЕРЕЗЕНКО Олена Олексіївна 
Завідувач сектору

   e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

   тел. +380 (44) 200-08-76 

 

     
   

 

 

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

Останні новини

 • 02
  груд. '19

  Інтелектуальна власність об'єднала наукові спільноти Києва та Дніпра

  28-29 листопада 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми та перспективи розвитку в інформаційному суспільстві» в інтернет-форматі «Київ-Дніпро».

 • 29
  лист. '19

  10 грудня. Всеукраїнська конференція з проблем інтелектуальної власності

  Продовжується подання заявок на участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Порушення у сфері інтелектуальної власності як підстава адміністративної, кримінальної та цивільної відповідальності», що пройде 10 грудня 2019 року в Науково-дослідному інституті інтелектуальної власності НАПрН України. 

 • 13
  лист. '19

  Авторське право у топ-індустріях

  9 листопада у Вищій школі адвокатури НААУ пройшов семінар «Авторське право і ТОП-індустрії», що мав на меті підвищення кваліфікації адвокатів та юристів, які практикують у сфері інтелектуальної власності. 

Анонс подій

Інтернет-конференція з проблем інтелектуальної власності

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича (Боженко), 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: letter@i.kiev.ua