Відділ промислової власності здійснює наукову та законопроекту діяльність у сфері гармонізації законодавства України до законодавства ЄС, досліджує джерела та формує наукові засади державної політики в сфері права промислової власності, здійснює міждисциплінарні дослідження у сфері інтелектуальної власності, біоетики та біобезпеки, інтелектуальної власності та прав людини, інтелектуальної власності та зеленої економіки, дослідження ролі та правової природи комерційних позначень в умовах постіндустріальної економіки.  

Наукова діяльність відділу відображена у Науковій Концепції.

 

 

ТВЕРЕЗЕНКО Олена Олексіївна 
Завідувач відділу, кандидат юридичних наук, патентний повірений

   e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

   тел. +380 (44) 200-08-76 

 

 

СЕКТОР КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ ОІВ

 

 

 

 

 

 

БОРКО Юлія Леонідівна
Завідувач сектору, кандидат економічних наук

 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 тел. +380 (44) 200-08-76 

   

Сектор проводить дослідження:

·       економіко-правових проблем розвитку сфери комерціалізації інтелектуальної власності, правового та методичного забезпечення інноваційної діяльності, її інфраструктури з урахуванням закордонного досвіду;

·       економічних аспектів інноваційного розвитку світової економіки та її впливу на трансформаційні процеси в економіці України, регіонів, підприємств з урахуванням підвищення їх ефективності в умовах науково-технічного прогресу;

·       фінансових відносин в сфері інтелектуальної власності та пов’язаного з ними відображення господарських операцій в податковому та бухгалтерському обліку комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності.

Сектор формулює концепції методичного забезпечення та правового регулювання ефективного використання інтелектуального капіталу в напрямку підвищення інноваційної активності підприємств.

Займається розробкою теоретичних та методичних засад оцінки вартості різних видів інтелектуальної власності та визначення економічних вигод від використання інновацій, а також визначення вартості збитків, матеріальної шкоди, завданої порушенням прав інтелектуальної власності.

 

У складі сектору працюють такі загальновідомі фахівці фінансово-економічних проблем розвитку та комерціалізації інтелектуальної власності як Бутнік-Сіверський Олександр Борисович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки, обліку та фінансів Інституту післядипломної освіти Національного університету харчових технологій, Андрощук Геннадій Олександрович кандидат економічних наук, доцент, судовий експерт, член Національної спілки журналістів України 

 

ЛАБОРАТОРІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БРЕНДИНГУ

Метою діяльності лабораторії є привернення уваги аудиторії та фахівців у різних галузях промисловості та знань до створення іміджу України як надійного, змістовного партнера на міжнародній арені та усвідомлення її як країни походження матеріальних та нематеріальних цінностей. 

 

ЛАБОРАТОРІЯ БІОЕТИКИ ТА БІОБЕЗПЕКИ

Діяльність Лабораторії охоплює весь спектр питань на перетині генної інженерії, біотехнології та законодавства про інтелектуальну власність з точки зору запобігання біотероризму з використанням живих організмів, питання «дизайнерської дитини» та патентування способів репродуктивних технологій та інших дотичних галузях.

 

44634

ДОСЛІДНИЦЬКІ ПРОЕКТИ

Громадські, дослідницькі та освітні проекти за участю НДІ ІВ.

44631

ЦЕНТРИ ТА ЛАБОРАТОРІЇ

Дослідницькі центри та лабораторії з вивчення питань інтелектуальної власності.

44633l

Періодичні видання

Журнал "Теорія і практика інтелектуальної власності" та "Медичне право".

44635

Законодавство

Зручно систематизована міжнародна та українська законодавча база галузі.

 

Останні новини

Анонс подій

Анонс конференцій

 

Зв'яжіться з нами

Для отримання послуг з аудиту та експерної оцінки, консультацій з питань інтелектуальної власності.

Контакти

Київ, 03150 вул. Казимира Малевича, 11

Тел.: +38 (044) 200 08 76
Email: ndiivu@gmail.com